William Hill назвав попередній розмір прибутку в 2016 році

Рейтинг Букмекерів

Британська букмекерська компанія William Hill повідомила, що, згідно з попередніми даними, операційний прибуток оператора в 2016-му році буде нижчий за очікуване значення. На це вплинули результати в футболі і скачках в грудні, які були вигідні гравцям.

Операційний прибуток William Hill за 2016 й рік попередньо склав £260 млн

9 січня William Hill повідомив, що операційний прибуток компанії за 12 місяців 2016- го року попередньо склав £260 млн ($317 млн), повідомляє iGamingbusiness. Рада директорів при цьому очікувала, що даний показник буде дорівнює £260-280 млн (близько $317-340 млн).

У William Hill зазначили, що впродовж дев’яти тижнів з моменту публікації останнього звіту в середині листопада 2016-го року компанія йшла до реалізації певних фінансових завдань, проте на зниження операційного прибутку вплинули результати в футболі і скачках в грудні. Зокрема, в АПЛ в Boxing Day всі фаворити здобули перемоги, і аналітики передбачали, що це вплине на фінансові результати букмекерів.

При цьому, за словами виконуючого обов’язки гендиректора William Hill Філіпа Боукока, оператор покращив свої показники в онлайні і на ринку Австралії.

Оператор також упевнений в тому, що в 2017-році досягне більш високих результатів. Остаточний фінансовий звіт William Hill за 2016 й рік буде опублікований 24 лютого.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 1
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?