William Hill: матч-реванш Кличко і Ф’юрі відбудеться 7-го травня

Рейтинг Букмекерів

Матч-реванш за звання чемпіона світу в суперважкій вазі між Тайсоном Ф’юрі і Володимиром Кличко може відбутися 7-го травня 2016-го року. Принаймні, саме ця дата вказана на сайті букмекера William Hill, що приймає ставки на підсумок поєдинку. Варто додати, що офіційно дата штабами обох боксерів ще не анонсована.

William Hill вказує 7-ме травня датою проведення матчу-реваншу

William Hill вказує 7-ме травня датою проведення матчу-реваншу

Котирування букмекера на результат матчу-реваншу істотно змінилися з грудня минулого року, коли вперше стало відомо про майбутнє продовження протистояння двох важкоатлетів. Якщо до нового року фаворитом йшов український боксер (1,73), то сьогодні букмекер оцінює шанси обох бійців на перемогу ідентично – 1,91.

Шанси Тайсона Ф’юрі на перемогу нокаутом або з причини дискваліфікації суперника оцінюються британським букмекером в 5,0. Шанси Володимира Кличка на перемогу аналогічним способом рівні 3,75. На ринку ставок на перемогу рішенням суддів лідером йде 27-річний британець (2,75). Поставити на Кличка можна за 3,0. Найменш імовірним подією вважається нічия (23,0).

Нагадаємо, що наприкінці листопада 2015-го року Кличко сенсаційно програв Ф’юрі. Згадати, як це було, ви можете завдяки нашим матеріалам.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?