William Hill: Клінтон і Трамп – фаворити президентських виборів США

Рейтинг Букмекерів

Дональд Трамп закріплює за собою репутацію лідера серед претендентів на висунення кандидатом в президенти США від Республіканської партії, Хілларі Клінтон впевнено виграє третій праймеріз Демократичної партії. Букмекери не сумніваються, що боротьба за президентський пост розгорнеться між ними.

Хілларі Клінтон і Дональд Трамп - фаворити президентських перегонів

Хілларі Клінтон і Дональд Трамп – фаворити президентських перегонів

Букмекерська контора William Hill вважає, що претендент від Демократичної партії Хіларі Клінтон і республіканець Дональд Трамп пішли далеко вперед, і їх шанси на перемогу на президентських виборах набагато вище, ніж у їхніх суперників, зазначає City A.M.

Наразі визначаються кандидати в президенти США від Республіканської та Демократичної партій. На думку William Hill, у Хілларі Клінтон найбільші шанси стати номінованою від демократів: вони оцінюються в 1,07. Головним фаворитом від республіканців букмекер вважає Дональда Трампа. Поставити на його перемогу за підсумками праймеріз можна з коефіцієнтом 1,2.

Букмекер також приймає ставки на результати президентських виборів. Фаворитом перегонів, на думку William Hill, є Хілларі Клінтон. Її шанси на перемогу оцінюються в 1,61. Поставити на перемогу Дональда Трампа можна з коефіцієнтом 3,00. У решти кандидатів шанси нижче, вважає William Hill. Так, на перемогу республіканця Марка Рубіо пропонується коефіцієнт 10,00, а на перемогу демократа Берні Сандерса – 21,00.

27-го лютого Хілларі Клінтон виграла праймеріз Демократичної партії в Південній Кароліні, отримавши 73,5 відсотків голосів.

1-го березня в США відбудеться «супервівторок». Демократи проведуть праймеріз в 11-ти штатах і Американському Самоа, а республіканці – в 13-ти штатах.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?