William Hill дозволить ставити на скачки в лайві за передматчевими коефіцієнтами

Рейтинг Букмекерів

Букмекерська контора William Hill в рамках популяризації на австралійському ринку онлайн-ставок надасть гравцям з цієї країни унікальні умови для ставок на скачки.

William Hill порадує австралійських любителів ставок на скачки

William Hill порадує австралійських любителів ставок на скачки

Wlilliam Hil запускає в Австралії акцію під назвою «Лови момент» (Own The Moment), повідомляє портал Campaign Brief.

У рамках акції гравцям буде надана можливість робити ставки в режимі «лайв» на скачки за передматчевим коефіцієнтом. Протягом 20 секунд після старту заїзду коефіцієнти не будуть змінюватись. Таким чином, у гравців буде можливість оцінити реальні можливості того чи іншого коня та зробити ставку виходячи з розвитку подій у гонці. При цьому навіть якщо лідирувати буде явний аутсайдер, протягом 20 секунд коефіцієнти на його перемогу будуть також високі.

William Hill приділяє підвищену увагу ставками на скачки. 2 жовтня стало відомо, що з 2016 року компанія запустить унікальний сервіс віртуального перегляду заїздів. За допомогою спеціальної гарнітури користувач зможе дивитися заїзд з позиції жокея. Гарнітури будуть доступні в ряді оффлайн-пунктів William Hil, і навіть будуть безкоштовно видаватися на іподромах.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?