Sportsbookreview (SBR)

Андрій Клименко

Зміст

Sportsbookreview – один з авторитетних міжнародних сайтів, присвячений темі рейтингу букмекерських онлайн-контор і ставками на спорт. Дата заснування: 1999 рік.

 Про компанію

Sportsbookreview – американський незалежний інформаційний сайт, загалом спрямований на американську та європейську аудиторію. Офіс компанії базується в Коста-Риці. Сайт вважається одним з перших, який склав рейтинг онлайн-букмекерів і вирішує суперечки між гравцями і операторами.

Також Sportsbookreview – один з найбільших у світі афілейтів. За час діяльності Sportsbookreview допоміг гравцям повернути кошти на суму понад 1 млн доларів, а загальна кількість букмекерських контор, які потрапляли в рейтинги Sportsbookreview, перевищує 1000.

У рейтинг Sportsbookreview включено понад 200 онлайн-букмекерів. Оцінювальна шкала виражена в латинських буквах від А до F, де А + – найвища оцінка букмекера. В оглядах операторів відображається загальна інформація: заборонені країни, контакти, мови, валюти, новини. Одна з головних особливостей Sportsbookreview – відеоогляди.

 Розділи

Сайт Sportsbookreview розділений на кілька розділів: рейтинг кращих букмекерів, всі відомі букмекери, бонуси, чорний список, центр порівняння ставок, форум. Є опція пошуку або підбору букмекера за основними критеріями: країна, мова, валюта, вид спорту і так далі. У чорному списку відображені онлайн-оператори, яким Sportsbookreview не радить довіряти.

У розділі про ставки скануються і порівнюються лінії букмекерів, що дозволяє користувачам легко знайти найвищий коефіцієнт. На форумі користувачі залишають коментарі, діляться враженнями та зауваженнями, а також обговорюють конкретні питання і теми.

Крім того, на Sportsbookreview є відеоблог, підказки ставок, новини букмекінга і архів, що містить матеріали про всіх онлайн-букмекерів за останні п’ять років.

Також на порталі Sportsbookreview надається інформація, що стосується гральних комісій, організацій і асоціацій допомоги хворим на ігроманію, цікавих і важливих явищ в ігровій індустрії.

На Sportsbookreview проводяться різного роду вікторини та чемпіонати для користувачів, за підсумками яких виявляються кращі каппери.

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0