Визначилися квітневі призери конкурсу «Гроші та Слава»

Тарас Гончар

В постійному конкурсі «Рейтингу Букмекерів» «Гроші та Слава» визначилися переможці квітневого етапу. Крім того, за нашим рішенням, Ігор Ціж поповнить команду експертів «РБ»!

gs

Ігор Ціж приєднався до нашої команди прогнозистів

В конкурсі «Гроші та Слава», який ми проводимо спільно із БК Favbet, розігрується призовий фонд у розмірі $1000, що регулярно оновлюється.

У квітні в якості експерта команди «РБ» давав прогнози березневий призер Віктор Качура. З радістю інформуємо, що Віктор став один з кращих прогнозистів місяця: його ставки принесли 64,7% прибутку.

Що стосується квітневого етапу конкурсу, то серед претендентів на перемогу найкращі прогнози дали Nick, Ігор Ціж і Микита Хітров.

До вашої уваги четвірка читачів, прогнози яких дали найбільший прибуток у квітні:

Призовий фонд, згідно з правилами, розподілено таким чином:

1 місце – Nick ($100)

2 місце – Ігор Ціж ($50)

3 місце – Микита Хітров ($25)*

За нашим рішенням, у травні у статусі експерта «РБ» даватиме прогнози призер квітневого етапу конкурсу «Гроші та Слава» Ігор Ціж, який мав найкращий відсоток прибутку з-поміж конкурентів.

Стартував травневий етап змагань за гроші і славу. Поспішай взяти участь!

*Микита Хітров не пройшов перевірку виконання умов конкурсу (не зробив бодай одну ставку в БК Favbet упродовж етапу конкурсу). Отож бонус бронзового призера отримав Міша Пишник, який зайняв наступне місце та завершився місяць з плюсовим балансом.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?