Визначилися березневі призери конкурсу «Гроші та Слава»

Гончар Тарас

В постійному конкурсі «Рейтингу Букмекерів» «Гроші та Слава» визначилися переможці березневого етапу. Крім того, за нашим рішенням, Віктор Качура поповнить команду експертів «РБ»!

groshi-i-slava

Визначилися березневі призери конкурсу «Гроші та Слава»

В конкурсі «Гроші та Слава», який ми проводимо спільно із БК Favbet, розігрується призовий фонд у розмірі $1000, що регулярно оновлюється.

У березні в якості експерта команди «РБ» давав прогнози лютневий призер Вадим Грушковський. На жаль, ставки Вадима в підсумку не принесли прибуток, хоча мінус був незначний – на рівні 9% від загального банку.

Що стосується березневого етапу конкурсу, то серед претендентів на перемогу найкращі прогнози дали Віктор Качура, Артем Степаненко та Степан Шляхтюк.

Зазначимо, що всі призери вже неодноразово отримували призи в рамках конкурсу, а Артем Степаненко навіть був членом команди «Рейтингу Букмекерів» у серпні минулого року.

До вашої уваги трійка читачів, прогнози яких дали найбільший прибуток у березні:

Призовий фонд, згідно з правилами, розподілено таким чином:

1 місце – Віктор Качура ($100)

2 місце – Артем Степаненко ($50)

3 місце – Степан Шляхтюк ($25)

За нашим рішенням, у квітні у статусі експерта «РБ» даватиме прогнози переможець березневого етапу конкурсу «Гроші та Слава» Віктор Качура.

Стартував квітневий етап змагань за гроші і славу. Поспішай взяти участь!

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 2
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?