Виручка онлайн-букмекера Ladbrokes зросла на 6,4%

Рейтинг Букмекерів

Британська букмекерська компанія Ladbrokes опублікувала фінансову звітність за третій квартал року 2015 року, згідно з якою онлайн-підрозділ компанії зафіксував невелике зростання виручки в порівнянні з торішніми показниками.

Ladbrokes готується до злиття з Gala Coral

Ladbrokes готується до злиття з Gala Coral

Британська букмекерська компанія Ladbrokes опублікувала фінансову звітність за третій квартал 2015 року, згідно якій онлайн-підрозділ компанії зафіксував невелике зростання виручки в порівнянні з торішніми показниками.

Наземний бізнес у Великобританії зафіксував зменшення виручки на 0,7%. Без урахування бразильського мундіалю 2014 року, виручка збільшилася на 2%.

Виручка від наземного бізнесу компанії в Європі впала на 8,5%, проте в Ladbrokes відзначили, що онлайн-підрозділ зафіксував зростання виручки на 6,4%. Ця цифра досягне 10,5%, якщо виключити фактор чемпіонату світу з футболу, який відбувся минулого року в Бразилії.

Прибуток групи до утримання відсотків і податків скоротився до 14,3 мільйонів фунтів, що, як запевнив букмекер, в межах очікувань.

«Ці результати відображають перші 68 днів роботи після того, як був анонсований наш план агресивного інвестування та зростання рекреаційної і мультиканальної клієнтської бази в наземному бізнесі Великобританії, сайту Ladbrokes.com і Ladbrokes Австралія.

Ще зарано судити, але сьогоднішні результати вказують на позитивний стартовий прогрес і збільшення кількості клієнтів із зростанням ставок і активів в онлайн-сегменті та наземному бізнесі у Великобританії.

Як і очікувалося, операційний дохід знизився через більш високу податкову ставку і збільшення витрат для створення клієнтської бази.

У ставках на спорт ми бачимо, що клієнти добре відгукуються на наші продукти, лінії й нещодавно запущену мультиканальну пропозицію.

Зараз ми сфокусовані на розвитку цього старту. Наші люди відповідають на цей виклик, і ми будемо вживати всіх заходів для того, щоб зберегти цю зосередженість.

Злиття з Coral йде згідно плану. Після того, як ми отримаємо банківський кредит у розмірі 1,35 мільярда фунтів для фінансування злиття, ми розпочнемо надсилати повідомлення акціонерам», – заявив виконавчий директор Ladbrokes Джим Маллен.

Раніше «Рейтинг Букмекерів» пропонував ознайомитися з фінансовою звітністю груп компаній Betsson за третій квартал року 2015.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?