Виручка Betsson в 3-му кварталі 2015 року зросла на 24%

Рейтинг Букмекерів

Група компаній Betsson опублікувала фінансову звітність за третій квартал 2015 року, згідно якому виручка, включаючи букмекера Europe-Bet, за цей період зросла на 24 відсотки і склала 972,9 мільйона шведських крон (близько 117 мільйонів доларів США).

Betsson опублікувала фінансову звітність за третій квартал 2015 року

Betsson опублікувала фінансову звітність за третій квартал 2015 року

Виручка Betsson за третій квартал 2015-го року, не включаючи показників Europe-Bet, впала на 17,7 мільйона шведських крон (2.127 мільйона доларів США), а витрати через коливання у курсах валют в порівнянні з третім кварталом  2014 року збільшилися на 6,5 мільйона шведських крон (781 тисяча доларів США).

Валовий дохід компанії склав трохи більше 88 мільйонів доларів США, а операційний дохід – 31,3 мільйона американських доларів.

Дохід групи до утримання податків склав 31,6 мільйона доларів, а дохід від онлайн підрозділу – 29,7 мільйона американської валюти.

За третій квартал 2015 року виручка Еurope-bet, що входить до групи компаній Betsson, склала 75,2 мільйона шведських крон (9,06 мільйона доларів США).

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?