Випущена перша дебетова карта біткоінів

Рейтинг Букмекерів

Сервіс Coinbase і компанія Shift Payments оголосили про реалізацію першої дебетової біткоін-картки під назвою Shift Card. Новою картою можна буде скористатися в будь-якому місці, де існує можливість оплати звичайною пластиковою Visa, повідомляє IBS Intelligence

 

За кожне зняття готівки в США доведеться заплатити $2,5

За кожне зняття готівки в США доведеться заплатити $2,5

Для власників аккаунта сервісу Coinbase вартість замовлення дебетової картки складе всього $10. Згодом Shift Card буде відправлена користувачеві поштою за вказаною адресою. Завдяки новій карті власники криптовалюти зможуть розплачуватися біткоінами при здійсненні звичайних операцій як онлайн, так і офлайн. Карта вже схвалена в 25-ти штатах США.

Віце-президент сервісу Coinbase, що спеціалізується на криптовалюті Адам Вайт , який займається питаннями розвитку бізнесу і стратегії, повідомив, що Shift Card доступна для всіх. При оплаті даною карткою товарів та послуг на території США комісія стягуватися не буде. У разі використання Shift Card  за кордоном доведеться оплачувати міжнародний валютний збір, який дорівнює 3% від суми.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?