Виправдані підозрювані в договірних матчах на Australian Open 2016

Рейтинг Букмекерів

Чотири професійних тенісиста, яких підозрювали в участі в договірних матчах на Відкритому чемпіонаті Австралії в 2016-му році, виправдані. Зокрема, підозри зняті з колишньої п’ятої ракетки світу в парному розряді Давида Марреро.

Давид Марреро виправданий

Давид Марреро виправданий

Відділ по боротьбі з договірними матчами в тенісі (Tennis Integrity Unit) підтвердив газеті The Wall Street Journal, що іспанський тенісист і три інших спортсмена виправдані, підозри в організації договірних матчів з них зняті.

«Деталі розслідування залишаться в секреті, але ніяких доказів корупційної діяльності виявлено не було», – заявив виданню представник TIU Марк Харрісон.

«Я знав, що не зробив нічого незаконного, тому був упевнений, що все закінчиться добре. Я дуже радий, що все це закінчилося», – заявив Давид Марреро в розмові з WSJ в рамках турніру «Ролан Гаррос», що проходить в Парижі.

За його словами, слідчі перевірили його телефон, а також телефони інших гравців. «Вони мені сказали, що все добре, і мені нема про що хвилюватися», – додав тенісист.

У січні онлайн-букмекер Pinnacle Sports повідомив про вкрай підозрілий поєдинок 1/16 фіналу в міксті, де пара Андреа Главачкова/Лукаш Кубот грала проти Лари Аррубаррена-Весіно і Давида Марреро в рамках Australian Open. Перші впевнено перемогли в двох сетах (6-0, 6-3). Марреро тоді відкинув всі звинувачення в корупційній активності, а причиною невдалих дій на корті, за його словами, стало пошкодження його коліна.

«Ми спостерігали, як мале число клієнтів ставило серйозні суми грошей до початку цієї гри. Подібні поєдинки зазвичай не користуються великою популярністю, тому ми з легкістю можемо відстежувати будь-яку агресивну ставку», – зауважив тоді глава дирекції спортивних ставок Pinnacle Sports Марко Блум. Він також додав, що надзвичайно велика сума грошей була поставлена на перемогу Главачкової і Кубота в першому сеті, що може бути чітким індикатором нечесної гри.

Біржа ставок Betfair також повідомляла про великі «прогрузи» клієнтів на дану зустріч. При цьому колишній менеджер біржі Betfair Скотт Фергюсон назвав заяву Pinnacle Sports інформаційним «вкиданням» і побачив в ній бажання компанії зробити своєму бренду безкоштовну рекламу в світових ЗМІ на тлі скандалу з договірними матчами в тенісі.

У січні 2016-го року новинні агентства BBC і Buzzfeed опублікували розслідування, в яких містяться факти, що вказують на організацію договірних матчів в сучасному професійному тенісі. У «договірняках», за даними ЗМІ, могли бути замішані 16 гравців з числа топ-50 рейтингу ATP.

Відділ по боротьбі з договірними матчами в тенісі (TIU) раніше повідомляв про отримання в першому кварталі 2016-го року 48 попереджень про підозрілі ставки на поєдинки, що в півтора рази більше, ніж за аналогічний період минулого року. За минулий рік TIU отримав 246 попереджень.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?