Виконком ФФУ розгляне посилення санкцій за договірні матчі

Олександр Веселов

Виконуючий обов’язки голови Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу України Денис Лутюк заявив, що найближчим часом Виконком ФФУ перегляне дисциплінарні правила з метою більш жорсткого покарання за організацію та участь у матчах з наперед визначеним результатом.

Денис Луток розповів про наміри посилити санкції за футбольні «договірняки»

Денис Лутюк розповів про наміри посилити санкції за футбольні «договірняки»

«ФФУ виступає з ініціативою, щоб було більше можливостей для застосування санкцій. На сьогодні дисциплінарні правила ФФУ нас обмежують», – наводить слова Дениса Лутюка сайт «Футбол 24».

«Є необхідність для внесення змін до дисциплінарних правил для більш жорсткого покарання за матчі з маніпулюванням результатом гри і договірні поєдинки – застосування Статті «13» правил, яка передбачає, зокрема, можливість виключення з чемпіонату, переведення в нижчу лігу. Ці зміни будуть винесені на найближчий виконком», – підкреслив виконуючий обов’язки голови КДК ФФУ.

Нагадаємо, що на початку грудня Президент України підписав закон про боротьбу з корупцією в спорті, за порушення якого можна опинитися навіть у в’язниці.

А нещодавно ФФУ офіційно визнала договірними два матчі МФК «Миколаїв», що виступає у першій лізі.

За новинами про випадки корупції в українському та світовому спорті ви можете слідкувати в спеціальній рубриці «Рейтингу Букмекерів».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?