Вихованці «Олімпіка» прокоментували пожиттєву дискваліфікацію за договірні матчі

Тарас Гончар

Колишні та нинішні гравці «Олімпіка» Назар Єдинак, Артем Козлов і Вадим Счастливцев уперше відповіли на покарання ФФУ за участь матчах з фіксованим результатом у вигляді пожиттєвого відсторонення від футболу.

olimpic

Вихованці «Олімпіка» прокоментували пожиттєву дискваліфікацію за договірні матчі

«Особисто в руки я нічого не отримував. Для мене це дивно… Так я міг би свою думку сказати з приводу цього всього. А так, не вислухавши мене і всіх хлопців, було прийнято таке рішення», – сказав Назар Єдинак в ефірі програми «Великий Футбол».

За словами іншого гравця, Козлова, він дуже здивувався, коли дізнався про покарання від ФФУ.

«Дізнався про це з Інтернету, прочитав статтю і просто офігів. Яка людина в 19 років може почати займатися такою нісенітницею, якщо у нього ще все футбольне життя попереду? Не знаю, скільки там дають за такі матчі. Але все футбольне життя перекреслене після цього», – заявив Артем Козлов.

Група з дискваліфікованих гравців підготувала лист до Комітету з етики та чесної гри, проте їм ніхто не відповів.

«Самі написали лист, переклали на італійську мову і хотіли знайти цих людей, щоб запитати, чи дивилися вони наші ігри або це фальсифікація. Нам ніхто не відповів», – розповів Вадим Счастливцев.

Нагадаємо, що молодіжні команди та 6 екс-гравців «Олімпіка» дискваліфікували на два сезони за «договірняки», а клуб оштрафували на 500 тисяч гривень. Повідомляється, що «Олімпік» подасть повторну апеляцію на дискваліфікацію молодіжних команд.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?