Впустіть! Топ-7 способів отримати доступ до свого рахунку на заблокованому сайті БК

Рейтинг Букмекерів

Уже майже два роки минуло з того часу, як практика законодавчої блокування більшості сайтів онлайн-букмекерів в Росії стала буденністю. Багато гравців з тих пір вже давно навчилися справлятися з подібними труднощами і долати перешкоди на шляху до свого аккаунту в БК. Але для тих, хто і зараз має проблеми з доступом до сайту букмекера, «Рейтинг Букмекерів» вирішив нагадати найбільш популярні та ефективні способи подолання блокування необхідного ресурсу. Інформація наводиться винятково для того, щоб допомогти гравцям вивести грошові кошти, які опинилися заблокованими, а не для гри в обхід обмежень.

Счет с вашими деньгами в БК оказался "за семью замками"? Не стоит отчаиваться

Рахунок з вашими грошима в БК виявився «за сімома замками»? Не варто зневірятися

Спосіб 1: використовуй мобільність

Першим ділом для доступу до рахунку слід спробувати використовувати мобільний додаток вашого букмекера. Цей варіант, з урахуванням постійного зростання використання смартфонів і планшетів, виглядає найбільш швидким і зручним. Більше того: всі провідні букмекерські компанії вже давно розробили якісні та зручні програми, які в деяких аспектах навіть виграють перед «статичним» сайтом. У них є можливість оформити будь-які ставки, включаючи лайв-режим, а також використовувати всі функції відкритого в букмекерській компанії рахунку. Перевірте наявність потрібного вам додатка в AppStore або PlayMarket.

Спосіб 2: залишайся невидимим

Ще одним дієвим способом отримання доступу до заблокованого сайту БК і виведення коштів зі свого рахунку є анонімайзери. Для цього буде достатньо зайти на будь-який ресурс, який надає послуги анонімайзера, і ввести адресу веб-сторінки вашої букмекерської контори. Сервер-анонімайзер вже від свого імені зайде на даний ресурс, обробить розташовану на ньому інформацію і передасть користувачеві. Особливою популярністю користуються наступні анонімайзери: cameleo.ru, hideme.ru, anonymouse.org. Однак пошуковики видають значно більше подібних сервісів, тому ви можете вибрати найбільш привабливий для себе.

Практично всі вітчизняні БК мають власні офіційні сторінки в соцмережі Вконтакті. Там вони постійно публікують найбільш актуальні «дзеркала»

Спосіб 3: подивися в «дзеркало»

Цілком ефективним способом «дістати» свої гроші на рахунку заблокованою БК є так звані «дзеркала». Букмекерські компанії постійно працюють над тим, щоб розширити можливості доступу клієнтам до свого ресурсу, тим самим убезпечивши себе від блокування основної доменної адреси. Щоб знайти дзеркало сайту вашого букмекера, досить запитати у всезнаючого Google. І ще одна підказка. Практично всі вітчизняні букмекерські компанії мають власні офіційні сторінки в соцмережі Вконтакті. Там БК постійно публікують найбільш актуальні «дзеркала» для тих гравців, які не можуть потрапити до свого рахунку за основною адресою сайту.

Вариантов добраться к заблокированному счету хватает

Варіантів дістатися до заблокованого рахунку вистачає

Спосіб 4: піддай «газу»

Для отримання доступу на сайт можна скористатися маленькими хитрощами ваших браузерів. Тут варто виокремити відразу два варіанти: використання режиму Turbo в браузерах Opera і Яндекс, а також установка спеціальних розширень для Chrome і Firefox.

Якщо ви використовуєте браузер Opera, необхідно зайти в головне меню програми і встановити «галочку» на функції Opera Turbo. У такому випадку для прискорення завантаження сторінок при повільному з’єднанні інформація буде проходити через проксі-сервер компанії, тим самим надаючи вам доступ до сайту букмекера. Якщо у вас встановлений Яндекс, функцію Turbo потрібно включити в додаткових налаштуваннях браузера, для виведення яких необхідно натиснути «Показати додаткові налаштування» в основному меню налаштувань.

Якщо ви використовуєте Chrome або Firefox, необхідно в налаштуваннях перейти до розширень і встановити плагін friGate. Він дозволить працювати через проксі-сервери, і тим самим надасть доступ до заблокованих сайтів букмекерів. Однак слід не забувати після установки плагіна увімкнути опцію «Всі сайти через proxy», а в Chrome розробити перелік сайтів, доступ до яких повинен забезпечуватися через проксі-сервери. Однак friGate – не єдиний плагін, що дозволяє використовувати можливості проксі-серверів. В інтернет-магазині Chrome ви зможете знайти ще кілька варіантів таких програм – наприклад, Hide my ass або GetProxy.

Спосіб 5: озбройся «молотом Tor’а»

Ще одним ефективним способом обходу будь-якого блокування є установка унікального браузера Tor, який був розроблений для анонімного відвідування різних сайтів. Відмінно підходить він і для онлайн-букмекерів. Програма працює безкоштовно, а фінансується за рахунок пожертвувань користувачів. Завантажити браузер можна за адресою www.torproject.org. Слід звернути увагу, що при використанні даного браузера при вході на сайт вашого букмекера може спливти вікно зі зверненням. Якщо ви не зуміли визначити зміст послання, підказуємо, що мова в ньому йде про формальне попередженні про те, що сайт не може розпізнати ваше місце розташування і що ви несете відповідальність за гру, якщо вона заборонена у вашій країні.

Навіть платні VPN-сервіси не вдарять по гаманцю

Спосіб 6: запам’ятай три букви

Для доступу до блокованих сайтів можна використовувати VPN-сервіси, що представляють собою захищені тунелі в Інтернеті, що дозволяють анонімно відвідувати будь-які сайти, в тому числі онлайн-букмекерів. Сервіси поділяються на платні і безкоштовні, а відмінність між ними полягає в зручності використання, безпеки, анонімності. Однак навіть платні VPN-сервіси не вдарять по гаманцю. Приміром, на одному з найбільш популярних і зручних сервісів – prostovpn.org – вартість доступу складає всього $ 1 на місяць. Також слід звернути увагу на VPN-сервіс hideme.ru, який володіє і хорошим анонімайзером.

Спосіб 7: поміняй адресу

Найбільш трудомістким є процес перетворення DNS-адреси в налаштуваннях вашого комп’ютера. Для доступу до заблокованого сайту вашого букмекера можна використовувати безкоштовний сервіс Google. Все, що від вас буде потрібно, – змінити існуючу адресу DNS-сервера на 8.8.8.8 або 8.8.4.4. Для цього пройдіть в властивості «Бездротового мережевого з’єднання», які ви зможете знайти в категорії «Панелі інструментів» розділу «Перегляд стану мережі та завдань» в налаштуваннях параметрів вашого комп’ютера. У вікні, що випливе, натисніть на властивості «Протоколу Інтернет версії 4 (TCP/IPv4)» і внесіть відповідні зміни в нижні поля.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?