Воротар «Маріуполя»: «Пропонували 15 тисяч доларів за один пропущений м’яч»

Тарас Гончар

Голкіпер «Маріуполя» і екс-футболіст національної збірної України Рустам Худжамов розповів, як йому надходила пропозиція пропустити м’яч за гроші.

вып

Воротар «Маріуполя»: «Пропонували 10-15 тисяч доларів за один пропущений м’яч»

«На мене ніхто не виходив, останні п’ять років – точно. До цього було. Дзвонили і пропонували щось організувати. Просили просто пропустити один м’яч, але «залізно». За тисяч 10-15 доларів. Відразу посилав в дупу. Скільки років провести на полі, працювати, а потім зіпсувати кар’єру та ім’я своє через це. Воно того не варте. Вхід – карбованець, а вихід – два, якщо він є. Це як капкан, залишається лише руку відрізати», – сказав Рустан Худжамов.

На думку футболіста «Маріуполя», зараз до воротарів найбільша увага через розслідування договірних матчів.

«Зараз твоя будь-яка помилка та тупість будь-яким експертом розцінюється як здача матчу. Кажуть: «Пропустив, бо був зацікавлений». У тебе зараз немає права на помилку. Всі відразу накинуться та хочуть в прокуратуру потягнути», – додав Худжамов в інтерв’ю YouTube-каналу «Від душі в душу».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?