Володимир Лютий: «Тернопіль» кожен тур зливає на тоталізаторі»

Олександр Веселов

Відомий український футболіст та функціонер Володимир Лютий, котрий раніше займав посаду заступника спортивного директора ФК «Тернопіль», звинуватив тернопільський клуб в тому, що він регулярно «зливає» матчі, – інформує сайт UA-Футбол.  

Володимир Лютий здивований, як вболівальники клубу терплять поточні результати «Тернополя»

Володимир Лютий здивований, як вболівальники клубу терплять поточні результати «Тернополя»

«Марущак (Іван Марущак – головний тренер тернопільського клубу, – прим.) знищує футбол в Тернополі за підтримки влади. Кожен тур зливається на тоталізаторі. І всім байдуже. Керівництву області, яке привело цього виродка, і Надалу (Сергій Надал – президент ФК «Тернопіль», – прим.) все одно. Команда має 1 очко. Питання до вболівальників чудесного міста Тернопіль. Вам не соромно? Як ви всі це терпите? Це ж ваша Команда!!! Ваше місто!!!», – написав 54-річний Володимир Лютий на власній сторінці у Facebook.

Після восьми зіграних турів у Першій лізі «Тернопіль» посідає останнє місце, маючи у власному активі одне очко. Для порівняння, у «Гірника-Спорт», що йде на 17-й сходинці, 4 очки.

Зараз досвідчений Володимир Лютий, котрий впродовж кар’єри гравця і тренера встиг попрацювати в багатьох країнах (Німеччина, Туреччина, Росія, Молдова), займає посаду тренера в грузинському клубі «Зугдіді».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?