Володимир Хрюнов: «Підозрюю Володимира Кличка в змові з букмекерами»

Рейтинг Букмекерів

Російський промоутер Володимир Хрюнов заявив, що бій Володимир Кличко – Тайсон Ф’юрі носив договірний характер.

 

На думку Хрюнова, бій Кличко - Ф'юрі був договірним

На думку Хрюнова, бій Кличко – Ф’юрі був договірним

«На перемогу Тайсона Ф’юрі при коефіцієнті 1/6 * було прийнято ставок більше ніж на £3 млн. Про це мені сказав мій англійський партнер, з яким я розмовляв напередодні бою. Окрім того, самі букмекери вважають це дуже дивним. Створюється враження, що ледве не сам Кличко поставив на свою поразку. Я підозрюю його в змові з букмекерами. Кличко-молодший – це бізнес-машина. Його команда прагне отримати максимальну вигоду з нього. Варто розуміти, що це був один з останніх боїв Володимира. Я вважаю, що вони його продали. У контракті є пункт про гарантований реванш, який також принесе їм чималі гроші. До речі, так думаю не тільки я. Але особисто у мене до нього ще дуже багато питань технічного характеру. Володимир за весь бій завдав менше 60-ти ударів. По ходу зустрічі він навіть не намагався шукати вигідні положення на рингу. За великим рахунком він провів спаринг, в якому демонстрував мистецтво захисту без жодного нападу», – розповів Хрюнов в інтерв’ю «Известиям».

* Найімовірніше, журналісти «Известий» припустилися помилки при написанні коефіцієнта. Зазначені котирування (1/6) в перерахунку на європейську систему обчислення складають 1,16. Настільки низького коефіцієнта не було навіть на перемогу фаворита Кличко. На перемогу Ф’юрі в букмекерській конторі William Hill до початку матчу можна було поставити за 4,50.

У другій половині бою, коли Кличко вже вочевидь програвав, букмекери все одно продовжували вважати його фаворитом. Так, після восьми з дванадцяти раундів на перемогу Ф’юрі в режимі live можна було поставити за 2,93.

Додамо також, що після бою Тайсон Ф’юрі зізнався, що зробив ставку в 200 тис. фунтів на свою перемогу перед поєдинком.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?