Власник PokerStars планує запустити онлайн-букмекера

Рейтинг Букмекерів

Канадська гральна компанія Amaya Gaming, власник відомих брендів PokerStars і Full Tilt, викупила відразу декілька доменів, збираючись запустити свій автономний сайт ставок на спорт під брендом Betstars, повідомляє CalvinAyre.

Amaya запустити автономний сайт для ставок на спорт

Amaya запустить автономний сайт для ставок на спорт

Підконтрольна Amaya Gaming компанія Rational Intellectual Holdings придбала одразу декілька доменів з назвою нового букмекера: betstars.com, betstars.net і betstars.co.uk. Раніше ім’я betstars.com належало компанії WilsonBet, однак букмекер вирішив скоротити свою присутність в Інтернеті і перемкнутися на прийняття ставок за допомогою телефонних дзвінків. Сума покупки не розголошується. Домени betstars.net і betstars.co.uk обійшлися власнику PokerStars в $10000 і $2177 відповідно. Майже у дві тисячі доларів був оцінений домен betstars.de.

Фахівці впевнені, що така активність з боку Amaya Gaming свідчить про запуск окремого букмекера в недалекому майбутньому. Раніше ставки на спорт Rational Group почала приймати в березні поточного року через сайт PokerStars.com.

Раніше Amaya Gaming повідомляла про вихід на ринок фентезі-спорту. Компанія придбала платформу для спортивної онлайн-гри Victiv.

Не пропустіть: 5 найбільших злиттів і поглинань у букмекерському бізнесі.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?