Власник «Даллас Маверікс»: легалізація гемблінгу в США неминуча

Рейтинг Букмекерів

Американський інвестор і власник баскетбольної команди «Даллас Маверікс» Марк К’юбан в інтерв’ю журналу Fortune повідомив, що вірить в легальне майбутнє азартних ігор в США, інформує SBC News.

Власник «Далласа» не сумнівається в майбутній легалізації гемблінгу на всій території США

Власник «Далласа» не сумнівається в майбутній легалізації гемблінгу на всій території США

Таку думку К’юбан висловив, відповідаючи на запитання про суперечки навколо найбільших американських операторів спортивних фентезі-ігор DraftKings і FanDuel.

«Азартні ігри будуть легальні. Це займе певний час, поки суди зможуть подолати перешкоди в особі деяких окружних прокурорів. Думаю, ми побачимо повільну, але вірну появу легальних операторів азартних ігор по всій країні», – повідомив інвестор, чий статок оцінюється в $2,3 млрд.

К’юбан активно інвестує в букмекерський бізнес, особливо в сегменті кіберспорту. У червні 2015-го він вклав близько $7 млн ​​в сервіс Unikrn, що приймає ставки з різних дисциплін кіберспорту. А минулого жовтня спільно з екс-зіркою НБА Майклом Джорданом і венчурним інвестором Тедом Леонсісом вклав близько $44 млн в спортивний дата-центр Sportradar AG, в число клієнтів якого входить більшість найбільших світових букмекерських компаній.

«Азартні ігри доступні більш ніж в 100 країнах світу. Вкупі з швидким зростанням кіберспорту цей напрямок має величезний інвестиційний потенціал», – заявив К’юбан, який нещодавно взяв участь у благодійному кіберспортивному турнірі Intel Extreme Masters як гравець League of Legends.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?