Владислав Гельзін: на 99% справу про договірні матчі ФК «Олімпік» переглянуть

Тарас Гончар

Президент ФК «Олімпік» Владислав Гельзін заявив про свою впевненість у перегляді справи про договірні матчі молодіжних команд.

Владислав Гельзин: на 99% дело о договорных матчах ФК «Олимпик» пересмотрят

Владислав Гельзін: на 99% справу про договірні матчі ФК «Олімпік» переглянуть

«Упевнений на 99%, що ця справа буде переглянута, а рішення вже буде винесено після того, як ми надамо всі аргументи», – заявив пан Гельзін в інтерв’ю телеканалу «Футбол 1».

«Олімпік» заручився підтримкою інших клубів української Прем’єр-ліги і звернувся до Апеляційного комітету ФФУ з проханням переглянути справу про договірні матчі.

Раніше КДК ФФУ дискваліфікував команди «Олімпіка» U-21 і U-19 на сезон-2019/20. Після апеляції рішення залишилося в силі, більш того, шість колишніх гравців команди отримали довічні дискваліфікації. Це Назар Єдинак, Вадим Счасливцев, Владислав Пісковий, Артем Козлов, Лука Надірадзе і Богдан Степаненко.

Крім того, Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України оштрафував «Олімпік» на 500 тис. гривень.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?