Влада Франції отримала новий онлайн-інструмент для виявлення договірних матчів

Рейтинг Букмекерів

Французький уряд з метою боротьби з договірними матчами в спорті запустив нову апаратну схему контролю за онлайн-ставками, повідомив генеральний секретар Міністерства спорту Франції Тьєррі Брайар.

 

Платформа об'єднає всі зацікавлені сторони

Платформа об’єднає всі зацікавлені сторони

Новий інструмент являє собою інтернет-систему, яка за допомогою ексклюзивних алгоритмів буде збирати дані про онлайн-ставки на спорт на ресурсах національних і міжнародних букмекерів. Вона дозволить ефективно обмінюватися даними між різними органами державного контролю, спортивними організаціями та букмекерами, повідомляє Radio Australia.

«Ця платформа об’єднає всі зацікавлені сторони і дозволить їм убезпечити спорт від лиха, яким є маніпуляції над результатами матчів», – повідомив Брайар.

Ініціатива створення нової системи онлайн-контролю походить не тільки від французької влади, а й від керівництва Ради Європи, чия Конвенція по боротьбі з корупцією в спорті була підписана Францією в жовтні 2014-го року.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?