Вкрала і програла: британка-лудоманка сідає у в’язницю, гемблінг-оператора оштрафовано на $1400000

Рейтинг Букмекерів

Оператор онлайн-бінго Mecca Bingo буде оштрафований на 950 000 фунтів (більше $400000) за бездіяльність відносно страждаючої залежністю від азартних ігор британки Кароліни Дюмон, інформує CalvinAyre.

Гемблінг-оператор всіляко заохочував гральну залежність Кароліни заради власної наживи

Гемблінг-оператор всіляко заохочував гральну залежність Кароліни заради власної наживи

Крупний гральний оператор дозволяє бухгалтеру кількох британських фірм Кароліні Дюмон, про яку ми писали раніше, щодня програвати солідні суми грошей, незважаючи на невідповідну рівнем витрат зарплату. Кароліна стабільно з 2011 року витрачала близько 3 тисяч фунтів ($4,5 тисячі) кожні кілька днів, роблячи ставки в бінго від $370 за раз.

Замість аналізу витрат британки і повідомлення в податкові або правоохоронні органи, в Mecca Bingo всіляко заохочували її онлайн-витрати на онлайн-сайті компанії. Більш того, оператор перевів жінку в розряд VIP-клієнтів і подарував їй безкоштовну поїздку в Лас-Вегас, що включає польоти на вертольоті над Гранд-Каньйоном, а також круїз на Багами.

У гральній компанії навряд чи підозрювали, що ставки, які Кароліна робила в бінго, «спонсорувались» бюджетом кількох британських компаній, де страждаюча від гральної залежності 57-річна жінка працювала бухгалтером.

У суді Кароліна заявила, що в «кращі» тижні вона витрачала до $30000. «Я не могла зупинитися. У 2012 році у компанії було достатньо причин, щоб насторожитися і провести розслідування для з’ясування джерел мого доходу», – зізналася Дюмон.

Як результат: Кароліна засуджена на три роки і чотири місяці ув’язнення, а власник Mecca Bingo, компанія Rank Ltd, отримала штраф у розмірі 950 000 фунтів. Також проти оператора відкрито судове провадження за підозрою у відмиванні грошей.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?