Визначилися квітневі переможці конкурсу «Гроші та Слава»

Рейтинг Букмекерів

В конкурсі «Гроші та Слава», який «Рейтинг Букмекерів» проводить разом із БК Favbet, визначилися переможці квітневого розіграшу.

Визначилися квітневі переможці конкурсу «Гроші та Слава»

Міша Пишник став кращим у квітні

В рамках конкурсу «Гроші та Слава» ми розігруємо загальний призовий фонд у розмірі $1000 на ставки у БК Favbet, з яких $175 щомісячно отримають три кращі прогнозисти серед читачів порталу, один з яких за рішенням керівництва «РБ» отримує контракт терміном на місяць.

У квітні своїми міркуваннями ділився переможець березневого розіграшу Олексій Тютюненко. Незважаючи на те, що в «плюс» Олексію вийти не вдалося, в цілому він давав непогані прогнози і отримав не один позитивний відгук від читачів сайту і підписників соціальних мереж.

За підсумками квітня 10 учасників конкурсу «Гроші та Слава» змогли вийти в «плюс», на відміну від березня, коли прибуток дали прогнози 16-ти учасників. Очевидно, цей місяць видався важчим для прогнозів. Найвправнішими прогнозистами за підсумками квітня стали Міша Пишник, Сергій Дігалевич та Анатолій Плохотнюк.

П’ятірка кращих за підсумками квітня виглядає наступним чином:П’ятірка кращих за підсумками квітня

Призовий фонд, згідно з правилами, розподіляється так:

1-е місцеМіша Пишник ($100)

2-ге місцеСергій Дігалевич ($50)

3-те місцеАнатолій Плохотнюк ($25)

Що стосується контракту з «РБ», то на травень, на відміну від минулого місяця, ми вирішили взяти в команду переможця Мішу Пишника, який виграв квітневий етап з великим відривом.

А конкурс тим часом продовжується, і можливо, саме ви отримаєте гроші на ставки та контракт з «Рейтингом Букмекерів» за підсумками травня!

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 2
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?