Віце-президент США Байден програв $10 на ставці під час візиту до Ватикану

Рейтинг Букмекерів

Віце-президент США Джо Байден під час офіційного візиту до Ватикану уклав з журналістом «Нью-Йорк Таймс» Гардінером Харрісом парі на $10, посперечавшись на те, який автомобіль швидше: «Кадилак» або «Тесла». Байден ставив на «Кадилак» і програв. Про програну ставку американський політик розповів державному секретарю Ватикану, кардиналові П’єтро Пароліну під час зустрічі в присутності журналістів.

Байден програв журналісту $10 в спорі про те, чи обжене «Кадилак» «Теслу»

Байден програв журналісту $10 в спорі про те, чи обжене «Кадилак» «Теслу»

Діалог Джо Байдена, кардинала і журналіста зафіксований в звіті Білого дому.

Паролін: Ви вже зустрічалися з Папою Римським.

Байден: Я вже зустрічався з Папою Римським. І я вже зустрічався з цими хлопцями. (Показує на журналістів). Мені довелося заплатити цій людині $10. Він з «Нью-Йорк Таймс». Ми уклали парі: яке авто швидше – новий «Кадилак» або нове авто Маска [генеральний директор компанії «Тесла Моторс» Ілон Маск. – Прим. ред.]. Яке?

Харріс: «Тесла».

Байден: «Тесла». Я ставив на «Кадилак».

Харріс: Він повірив в старі технології. Я – в нові.

Паролін: Невже?

Байден: «Тесла» виявилася на дві десятих секунди швидше. Але я пограв. Я заплатив свої $10. Я хочу, щоб ви зафіксували – я заплатив свої $10.

Після в діалог вступив кореспондент «Лос-Анджелес Таймс» і запитав у Байдена, чи можна це вважати сповіддю, на що той відповів: «Я шукаю спокути гріхів!».

Ймовірно, мова про «Кадилак» моделі CTS-V з двигуном V8 (640 кінських сил) від «Шевроле Корвет» моделі Z06. До 60 миль/год (96 км/год) цей «Кадилак» розганяється за 3.7 секунди. Стосовно «Тесли», то, швидше за все, малася на увазі модель S P90D з режимом скорочення часу розгону Ludicrous. Це авто розганяється до тієї ж швидкості за 2.8 секунди.

Раніше «Рейтинг Букмекерів» повідомляв про те, що «король Instagram» Ден Білзерян програв друге велосипедне парі і повинен разом з бізнесменом Біллом Перкінсом сплатити 600 тисяч доларів професійному покеристу Браяну Расту. Можливо, Байден підписаний на Білзеряна в Instagram і потрапив під його згубний вплив?

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?