Віталій Мутко: сума відрахувань букмекерів в бюджет узгоджена

Рейтинг Букмекерів

Як заявив на прес-конференції міністр спорту Росії Віталій Мутко, Уряд країни активно працює над реалізацією ініціативи Президента Володимира Путіна, спрямованої на підтримку російського спорту.

Міністр спорту Віталій Мутко: закон про відрахування букмекерами частини прибутку в держскарбницю знаходиться в стадії розробки

Міністр спорту Віталій Мутко: закон про відрахування букмекерами частини прибутку в держскарбницю знаходиться на стадії розробки

Нагадаємо, що в грудні на спільному засіданні Ради з розвитку фізичної культури і спорту та Оргкомітету з проведення в 2018-му році чемпіонату світу з футболу в Росії глава держави дав розпорядження підготувати поправки в законодавство країни. Нововведення передбачають відрахування частини прибутку букмекерських компаній на підтримку спортивних клубів і федерацій.

Варто процитувати розпорядження Володимира Путіна, яке опубліковане на офіційному сайті Президента РФ, в тій його частині, що стосується гемблінгу: «Встановлені обов’язки організаторів азартних ігор у букмекерських конторах і тоталізаторах направляти частину прибутку, отриманого від прийому ставок на спортивні змагання за участю російських команд і спортсменів, на фінансування діяльності суб’єктів спорту в порядку, визначеному Урядом Російської Федерації».

Як повідомляє інформагентство ТАСС, міністр Мутко сказав, що проект закону вже існує. «В цілому, ми на стадії завершення. Необхідне схвалення уряду РФ. Дискусія іде про можливості рекламувати букмекерів і місця реклами», – додав міністр.

Також, за його словами, вже узгоджена сума відрахувань букмекерських компаній.

До 1-го червня 2016-го року Уряд зобов’язаний надати Президенту Путіну варіанти законодавчого вирішення озвученої ним ініціативи.

Згідно з недавніми оцінками російського Мінкомзв’язку, щорічний обсяг букмекерського ринку в Росії становить близько 150 млрд рублів, чистий прибуток – 2,5 млрд рублів.

Російські букмекери в даний час чекають конкретики у вигляді тексту законопроекту. Як заявив нещодавно в інтерв’ю радіо Business FM Костянтин Лінєв, виконавчий директор Першої СРО букмекерів, беттинг-бізнес готовий виділити необхідні для держави кошти.

«Бізнес на себе бере відповідальність – добре, ми спробуємо заробити побільше. Для цього теж треба дати якісь можливості розвитку бізнесу», – сказав спікер однієї з двох галузевих організацій російських букмекерів.

Крім розроблюваних урядовими фахівцями законодавчих поправок про відрахування частини прибутку російська беттинг-індустрія також чекає інформації відносно нового законопроекту «Про внесення змін до статті 20 Федерального закону «Про лотереї» та статтю 8 Федерального закону «Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор і про внесення змін до деяких законодавчих актів Російської Федерації».

Згідно з цим документом, російським БК буде дозволено використовувати в їх операційній діяльності спеціальне негральне обладнання. Затверджений список останнього повинен поставити крапку в суперечках навколо так званих відеолотерейних терміналів, які останнім часом стали використовувати в своїх пунктах прийому ставок деякі букмекерські компанії.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?