Віталій Кварцяний – новий експерт команди «Рейтингу Букмекерів»!

Рейтинг Букмекерів

Легендарний український фахівець, головний тренер і президент «Волині», голова Волинської Федерації Футболу Віталій Володимирович Кварцяний поповнив команду експертів «Рейтингу Букмекерів».

Віталій Кварцяний – новий експерт команди «Рейтингу Букмекерів»!

Мабуть, кожен футбольний вболівальник в Україні знає, хто такий Віталій Кварцяний. Але невелика біографічна довідка не завадить. Віталій Володимирович Кварцяний — заслужений тренер України, головний тренер та президент луцької «Волині», президент Федерації футболу Волині, депутат місцевої міськради.

Працював головним тренером у луцькому «Торпедо» (1984–1987), «Волині» (1989–1990, 1994–1997, з 2001), «КШО» (Польща) (1990-1994), «Поділлі» (1997-1998, 2000-2001), тренером-селекціонером у запорізькому «Металурзі» (1998-2000, 2012).

За результатами місцевих виборів у листопаді 2010 року Віталій Кварцяний був обраний депутатом Луцької міськради від «Фронту змін».

11-го липня 2013 на зборах учасників ТзОВ «Футбольний клуб «Волинь» було прийнято рішення призначити Віталія Кварцяного президентом футбольного клубу «Волинь». Займає дві посади — президента і головного тренера клубу.

Відомий у футбольному середовищі за свою красномовність і пристрасне ставлення до своєї справи.

У квітні 2017-го року відкрив блог з футбольними прогнозами на «Рейтингу Букмекерів». У своєму блозі Віталій Кварцяний даватиме прогнози на матчі української Прем’єр-ліги, а також ділитиметься інформацією, за його словами, «з того самого сейфу».

Перший прогноз – вже на сайті!

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?