Війна в Росії між СРО: ні кроку назад

Рейтинг Букмекерів
Відносини між двома галузевими організаціями російських букмекерів – Першою СРО та СРО букмекерів вступили у фазу «холодної війни». За відомостями «Рейтингу букмекерів», в даний час сторони проводять «передислокацію сил» і оцінюють власні ресурсні можливості у зв’язку з початком конфліктів інтересів.
Российские букмекеры не смогли сосуществовать мирно

Російські букмекери не могли співіснувати мирно

Нагадаємо, що кілька днів тому стало відомо про вихід зі складу СРО букмекерів двох компаній-членів. Після цього голова правління організації Микола Оганезов зробив гучну відповідь заяву про те, що у деяких представників букмекерського спільноти є цілком чітка мета: розвалити СРО букмекерів і монополізувати галузь, пристосувавши її під обслуговування власних корпоративних інтересів. Пан Оганезов не назвав прямо можливих «кілерів» представленого ним партнерства. Але люди, котрі заявили про вихід зі складу членів СРО букмекерів компанії, вже нібито вступили до складу Першої СРО під керівництвом Олега Журавського.

Відомо, що якщо в складі СРО офіційно значиться менше десяти членів, така організація підлягає самоліквідації. Саме на це і налаштовані бажаючі «прибрати ринок до рук» конкуренти, упевнений пан Оганезов. Зараз, за ​​нашими даними, відбуваються постійні переговори керівництва СРО букмекерів з потенційними новими членами партнерства. Також і керівництво Першої СРО активно шукає способи переконати членамів СРО букмекерів компанії «змінити стайню». Йде класична підкилимна боротьба за можливість підпорядкувати ресурсномістку бізнес-галузь власним фінансовим інтересам.

Які будуть подальші дії учасників протистояння, стане відомо вже найближчим часом. «Заморозити» ситуацію невигідно жодній зі СРО. «Рейтинг Букмекерів» взяв коментар у незалежного експерта у сфері обслуговування грального бізнесу Марії Лепщіковой. Юрист ТОВ «Правова лінія» розповіла, якими можуть бути найближчі кроки СРО букмекерів для того, щоб не допустити знищення організації:

Мария Лепщикова: СРО букмекеров имеет возможности для маневра

Марія Лепщікова: СРО букмекерів має можливості для маневру

«На сайті СРО букмекерів в розділі реєстру є інформація про 12 членах – у тому числі компаніях «Джоні-Гейм» і «23БЕТ.РУ». Якщо СРО стверджує (такі заяви я бачила у відкритих джерелах), що «Джоні-Гейм» і «23БЕТ.РУ» юридично не  виходили з організації, то вона і не прибирає на сайті інформацію про ці компанії як про своїх членів.

Припустимо чисто теоретично, що людина укладає (за всіма правилами) шлюб. Але якщо його попередній шлюб виявляється не розірваним, новий шлюб (навіть правильно оформлений) не може скасувати попереднього шлюбу тільки фактом укладення наступного. Так само і з СРО: поки компанія не вийшла з організації у формально-юридичному сенсі, вона залишається її членом.

Самоліквідуватися – взагалі шкідливо і нездорово

Припустимо, реальних (а не формально значаться, як «Джоні-Гейм» і «23БЕТ.РУ») членів СРО букмекерів актуально дійсно менше десяти. Таким чином, в організації є наступні опції:

– Як мінімум два місяці з моменту подачі заяви «по-чесному» про своїй невідповідності для приведення себе у відповідність, тобто прийняття до своїх лав нового члена

– Нічого не подавати і чекати коли держорган сам звернутися до суду з вимогою про ліквідацію СРО. Але при судовому варіанті є істотні ризики (наприклад, до рішення суду будуть застосовані забезпечувальні заходи, що перешкоджають роботі за наявними ліцензіями компаній-членів організації)

Тому, звичайно, якщо у СРО букмекерів не вистачає членів – треба не самоліквідуватися. Самоліквідуватися – взагалі шкідливо і нездорово. Треба шукати і приймати до своїх лав нових членів».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?