Відрахований за «договірняки» футболіст «Зорі»: «Поняття не маю, як Калінін міг бути виправданий. З «Карпатами» він навмисно привіз пенальті»

Олександр Веселов

Наприкінці минулого року луганська «Зоря» відрахувала з клубу 11 гравців молодіжного складу через причетність до договірних матчів, організатором яких згодом було названо Ігоря Калініна. Пізніше 20-річний футболіст пройшов тест на детекторі брехні, який довів його непричетність до «договірняків». Втім, інший відрахований гравець, котрий побажав не афішувати своє прізвище, не розуміє, як Калініна можна виправдати.

«Зоря» U-21 у серпні минулого року

«Зоря» U-21 у серпні минулого року

«Я поняття не маю, як Калінін міг бути виправданий. Його підозрювали багато разів, і зараз він складає таку історію, що ми проти нього змовились… Це повна маячня. З «Карпатами», напевно, тільки ледачий міг не помітити, що він навмисно привіз пенальті», – наводить слова екс гравця «Зорі» сайт MatchDay.

Сам Ігор Калінін вже відреагував на це звинувачення: «Гра з «Карпатами»? Це смішно! По-перше, ту гру ми виграли 2:1. Я пам’ятаю добре той матч. Це якісь неаргументовані звинувачення. Можна сказати, що на паркані написано. Або можна звинуватити будь-яку людину і придумати подібне про будь-яку зустріч».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?