Відомий румунський футболіст та тренер став послом бренду NetBet у себе на батьківщині

Олександр Веселов

Колишній гравець лондонського “Челсі”, а також головний тренер російських клубів «Динамо» Москва і «Кубань» Дан Петреску став послом бренду букмекерської компанії NetBet. Спеціаліст буде представляти компанію в Румунії, де провів значну частину своєї ігрової та тренерської кар’єри.

Екс-захисник "Челсі" став послом бренду NetBet

Екс-захисник “Челсі” став послом бренду NetBet

Як повідомляє видання sbcnews, для NetBet це перший подібний досвід співпраці з відомою персоною з футбольного світу. Також у повідомленні вказується, що компанія зважилася на цей крок після того, як в липні нинішнього року отримала відповідну ліцензію і повторно вийшла на румунський ринок онлайн-гемблінгу.

Дане співробітництво допоможе NetBet посилити свої позиції на місцевому, а також європейському ринках. Букмекерська контора має намір розширити аудиторію своїх клієнтів на новому регульованому ринку.

У своїй заяві Петреску зазначив, що вельми радий стати румунським послом бренду даної компанії, заявивши, що у NetBet: «ясна стратегія дій в поєднанні з чесною і самовідданої трудовою етикою».

Петреску також заявив, що радий співпраці, оскільки NetBet працює на місцевому ринку: на компанію в румунському місті Тімішоара працюють близько 250 співробітників.

Нагадаємо, Петреску очолював російські клуби «Кубань» та «Динамо» з 2010 по 2014 роки. До цього він трудився в румунських клубах «Рапід», «Спортул», «Уніря», а також в польській «Віслі». В якості футболіста він став відомий, виступаючи в румунському клубі «Стяуа» з 1985 по 1991 роки. Після цього Дан грав в італійському «Дженоа», англійських клубах «Шеффілд», «Бредфорд», «Челсі» і «Саутгемптон». Петреску володіє Кубком Кубків (1998), був фіналістом Кубка європейських чемпіонів (1989).

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?