Відомий крикетист Кріс Кернс в черговий раз спростував свою причетність до договірних матчів

Олександр Веселов

В Лондоні, у районному суді Саусварка, тривають слухання з приводу договірних поєдинків в крикеті, які, можливо, мали місце в минулому. Вчора перед журі присяжних виступив головний підозрюваний – знаменитий новозеландський крикетист Кріс Кернс.

Кріс Кернс не визнає своєї провини

Кріс Кернс не визнає своєї провини

Як відомо, розслідування справи щодо участі Кернса в договірних матчах розпочалось ще в 2013-му році, тоді 45-річний спортсмен, який вже завершив професійну кар’єру, спростував свою причетність до корупційних схем. І зараз Кріс Кернс перебуває під слідством за дачу неправдивих свідчень, що перешкодили здійсненню правосуддя.

Слухання в лондонському суді з приводу цієї справи тривають не перший тиждень: вже не один допитаний розповів про факти, які вказують на пряму провину Кернса. Тим не менш, новозеландець в черговий раз спростував свою причетність до договірних матчів.

Як повідомляє NZ Herald, поклявшись говорити тільки правду перед лицем Закону, Кріс Кернс лаконічно відповів на два зрозумілих питання з приводу його участі та причетності до поєдинків з наперед визначеним результатом. В обох випадках відповідь була: «Ні». Тобто бувший спортсмен продовжує стояти на своєму, заперечуючи всі звинувачення на власну адресу.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?