Відомий гравець в крикет Лу Вінсент: «Мені сказали, кожен матч договірний, наше завдання – відкусити свій шматок пирога»

Олександр Веселов

Новозеландський крикетист Лу Вінсент, в липні 2014 року дискваліфікований довічно за участь в договірних матчах, розповів присяжним суду Саусварка, один із районів Лондона, деякі подробиці «темної сторони» своєї ігрової кар’єри, прямо звинувативши іншого відомого гравця в крикет, свого співвітчизника, Кріса Кернса в корупції.

Кріс Кернс не визнає свого впливу на результати матчів

Кріс Кернс не визнає свого впливу на результати матчів

За словами Вінсента, в 2008 році, коли він виступав за клуб «Чандігарх Лайнс» в Індійській лізі, яка не контролювалась Міжнародною радою крикету, Кріс Кернс, що був капітаном команди, диригував результатами колективу, сприяючи організації договірних матчів. Лу Вінсент конкретно повідав про п’ять матчів з наперед визначеним підсумком, а також розповів про те, що Кернс погрожував йому битою, коли з’явилися сумніви, підкресливши, що справа «коштує мільйонів».

«У договірних матчах я перебував під прямим керівництвом Кріса Кернса», – цитує 36-річного Вінсента SkySports.

Більше того, за словами Лу, Кернс був не першим, хто спробував завербувати його для договірних матчів. По приїзду в Індію, на нього вийшов місцевий букмекер, який представився Вароном Ганді, та запропонував крикетисту «спонсорську угоду». Під час зустрічі в номері готелю Вінсенту був запропонований пакет з грошима і послуги жінки, готової задовольнити його фізичні потреби. Спортсмен відмовився від угоди, повідомивши про інцидент своєму агенту, після чого потрапив під вплив Кернса: «Ти зробив правильний вибір, зі мною все буде безпечно».

Кернс в компанії з Вінсентом

Кернс в компанії з Вінсентом

Також Вінсент розповів про слова Кернса, які стосувалися обговорення турніру: «Кожен матч буде договірним, наше завдання – відкусити свій шматок пирога. За кожну «фіксовану» гру я буду платити тобі 50 тисяч доларів».

45-річний Кріс Кернс, помітна фігура в історії крикету Нової Зеландії, зараз звинувачується в дачі неправдивих свідчень Верховному суду у справі про договірні матчі, а також у підбурюванні Вінсента дати неправдиві свідчення по тій же справі.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?