Відомий бадмінтоніст Віктор Аксельсен: «Мені погрожували смертю. Можливо, з метою організувати договірний матч»

Олександр Веселов

21-річний бадмінтоніст з Данії Віктор Аксельсен, чемпіон світу серед юніорів 2010-го року (перший європеєць в історії, якому підкорився даний титул), зауважив, що впродовж нинішнього року на нього кілька разів чинився тиск, можливо, з метою організувати матч з наперед визначеним результатом.

Бадмінтоніст Віктор Аксельсен під час турнірів отримував тривожні повідомлення через соціальні мережі

Бадмінтоніст Віктор Аксельсен під час турнірів отримував тривожні повідомлення через соціальні мережі

В інтерв’ю TV2 Sports датський спортсмен розповів, що йому погрожували під час проведення турнірів за кордоном. Повідомлення тривожного характеру Віктор Аксельсен отримував через соціальні мережі Facebook і Twitter. Достеменно невідомо, чи несли вони лихий умисел або були просто поганим жартом, але молодий бадмінтоніст прекрасно їх запам’ятав.

У першому повідомленні, отриманому в Facebook, під час проведення одного з найпрестижніших турнірів з бадмінтону All England, було написано таке: «Мене звуть Боб, в руках маю ніж і стою за твоєю спиною». На наступний день, напередодні зустрічі у другому раунді турніру, Аксельсен отримав твіт: «Чув, ти знайомий з Бобом, що скажеш?»

А вже в серпні, впродовж Чемпіонату світу в Індонезії, напередодні чвертьфінального поєдинку, через Facebook Віктору Аксельсену погрожували смертю. Як повідомляє сайт fyens.dk, сам бадмінтоніст допускає, що все це пов’язано зі спробою вплинути на результати поєдинків:

«Безумовно, не можна стверджувати напевно, але дані погрози можуть бути пов’язані з договірними матчами. Якщо подивитися, до чого зазвичай призводять подібні історії, то можна припустити, що мова йде про вплив на результат спортивної події».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?