Відомі політики Чехії уклали парі на 421 тисячу доларів США

Рейтинг Букмекерів

Міністр фінансів Чехії Андрій Бабіш з партії ANO і його попередник Мирослав Калушек, що належить до фракції TOP 09, публічно уклали парі на 421 тисячу американських доларів.

Результати парі поки що невідомі

Результати парі поки невідомі

Під час парламентських дебатів навколо бюджету Чехії на 2016 рік Мирослав Калушек заявив, що Андрій Бабіш бреше, стверджуючи, що поліція проводила розслідування легалізації Калушеком ставок на спорт в інтернеті в 2008 році. Калушек запропонував опонентові укласти парі на 10 мільйонів  чеських крон (421 тисяча доларів США). Бабіш, будучи одним з найбагатших людей Чехії, ставку прийняв.

Обидва політики перед журналістами чеського телебачення підтвердили укладення парі, відзначивши його повну законність, причім кожен заявив, що впевнений у своєму виграші.

У 2011 році чеські засоби масової інформації повідомляли про розслідування відносно Калушека, який підозрювався в тому, що взяв кілька мільйонів крон від Марека Доспіви – співзасновника Penta Investments Group, головного акціонера чеської букмекерської компанії Fortuna Entertainment Group.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?