Відеоблогери оштрафовані на $ 300 000 за прийом ставок на монети FIFA 17

Рейтинг Букмекерів

Британці Крейг Дуглас і Ділон Рігбі визнали себе винними в порушенні Закону про азартні ігри і вже оштрафовані на суму понад 300 тисяч доларів за організацію незаконного прийому ставок, пов’язаного з популярною відеогрою FIFA 17.

Цей випадок став першим в історії Великобританії

Відомий під псевдонімом Nepenthez геймер Крейг Дуглас і його діловий партнер Ділан Рігбі отримали штрафи в розмірі 112 і 201 тисячі доларів відповідно. Британці керували сайтом FUT Galaxy, який дозволяв робити ставки на реальні футбольні матчі, проте в якості валюти використовувати віртуальні кошти з FIFA 17.

Крім цього, як повідомляє BBC, вони рекламували свій сайт через канал в YouTube, кількість передплатників якого сягала 1,3 мільйона чоловік. Цей випадок став першим в історії Великобританії, коли було винесено вирок у справі організаторів неліцензійного букмекера, пов’язаного з відеогрою.

Згідно Bloomberg, це не єдиний випадок зв’язку онлайн-букмекерів і відеоігор. За підрахунками авторитетного інформаційного агентства, цей ринок оцінюється в кілька мільярдів доларів.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?