Відбірковий матч до молодіжного Євро-2017 міг бути договірним

Олександр Веселов

Поєдинок кваліфікації до молодіжного чемпіонату Європи 2017 року між збірними Мальти та Чорногорії (U-21) привернув увагу мальтійської поліції (зустріч пройшла у місті Паола), повідомляє сайт Malta Today.

Поліція Мальти підозрює молодіжну збірну країни у нечесній грі

Поліція Мальти підозрює молодіжну збірну країни у нечесній грі

Правоохоронні органи Мальти перевіряють, чи не був цей матч, в якому чорногорці здобули перемогу з рахунком 1:0, договірним. В офіційній заяві Футбольної асоціації острівної держави зазначено наступне: «У поліції виникли сумніви з приводу чесної гри, ми тісно співпрацюємо зі слідчими, аби зробити все можливе для збереження чистоти нашого футболу».

Повідомляється, що поліція викликала на допит низку гравців збірної Мальти U-21.

Відзначимо, що після шести зіграних матчів Мальта посідає у своїй відбірковій групі (шість учасників) четверте місце, маючи п’ять очок. Чорногорія посідає третю сходинку із дев’ятьма очками. Євро-2017 (U-21) пройде у Польщі.

Також нагадаємо, що футбольний чемпіонат Мальти відноситься до числа найкорумпованіших ліг Європи. А футбольна влада цієї країни декларувала плани викорінити корупцію у грі номер один, але при цьому не дійшла згоди з відомою компанією Federbet, яка спеціалізується на боротьбі з «договірняками».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?