Верховний суд Індії підтвердив право штатів на блокування онлайн-лотерей

Рейтинг Букмекерів

Верховний суд Індії підтвердив право окремих штатів блокувати онлайн-лотереї, засновані в інших регіонах, повідомив CalvinAyre.com.

Верховний суд жорстко висловився відносно онлайн-лотерей

Верховний суд жорстко висловився відносно онлайн-лотерей

Минулого четверга Верховний суд став на бік уряду штату Керала, який заблокувало всі онлайн-лотереї, але дозволив діяльність державних офісів продажу лотерейних квитків. До суду на уряд штату подала місцева Асоціація онлайн-лотерей, стверджуючи, що таким чином уряд позбавив багатьох жителів єдиного способу заробітку.

Однак Верховний суд був непохитний, зазначивши, що представники Асоціації не надали серйозних доводів і не можуть надати гарантії законної роботи онлайн-лотерей. Крім того, представники Верховного суду відзначили, що державна лотерея проводиться раз на тиждень, у той час як онлайн-лотереї проводяться декілька разів на день. У таких умовах гравці не можуть «охолонути», заспокоїтися і прийняти зважене рішення.

Верховний суд в цілому відгукнувся вкрай негативно про азартні ігри, обізвавши їх згубним пороком для всього цивілізованого світу. Однак зазначив, що багато видів азартних ігор виглядають необразливо в порівнянні з онлайн-лотереями.

Раніше ми писали про те, що великі онлайн-букмекери використовують соцмережу LinkedIn для залучення клієнтів.

Не пропустіть: на Armenian Gaming Forum розкажуть про фентезі-спорт.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?