Верховна Рада поки не прийняла закон про боротьбу з корупцією в спорті

Олександр Веселов

Верховна Рада України не підтримала проект Закону України «Про запобігання впливу на результати офіційних спортивних змагань корупційних правопорушень».

Іноді в Верховній Раді працюють таким чином

Іноді в Верховній Раді працюють таким чином

Сьогодні, 7-го жовтня, на момент голосування у сесійній залі було зареєстровано лише 256 депутатів, 180 з яких проголосували «за», 0 – «проти», 2 – «утрималися». Не взяли участі в голосуванні 74 депутати, повідомляє сайт Sport.ua.

Одним з авторів законопроекту виступив президент ФФУ Андрій Павелко.

Нагадаємо, що раніше Павелко попереджав, що закон може бути не прийнятий, назвавши однією з перепон – «опір лобістів азіатського ринку ставок».

Крім того, необхідно відзначити важливий момент – сьогодні було «сигнальне» голосування за Законом, «основне» має відбутися завтра, 8-го жовтня. Тому шанси на затвердження нормативно-правового акта, який повинен стати базовим у боротьбі з договірними матчами у футболі, поки зберігаються.

За сьогоднішнім засіданням уважно стежив головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков, який є членом комітету ФФУ з етики та чесної гри, на своїй сторінці в Твіттері він зазначив прізвища двох депутатів, які «утрималися», – це Сергій Драюк («Народний фронт») та Ольга Богомолець (Блок Петра Порошенка).

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?