Великобританія витрачає до $1,5 млрд щорічно на боротьбу з гральною залежністю

Рейтинг Букмекерів

Британський Інститут суспільно-політичних досліджень закликав керівництво країни приділити особливу увагу до негативного впливу азартних ігор на розвиток суспільства.

Від 0,4% до 1,1% жителів Великобританії страждають від гральної залежності

У своєму звіті британська організація повідомила про те, що «прихована залежність» від азартних ігор завдає збитків державі в розмірі від 260 мільйонів до 1,2 мільярда фунтів (від 330 мільйонів до 1,5 мільярда доларів) щорічно. Також надмірна захопленість азартними іграми веде до руйнування сімей, суспільства, чинить серйозний тиск на бюджет країни.

Додаткові витрати припадають на оплату лікування від гральної залежності, утримання у в’язницях, допомоги безробітним, зарплату психологам і т.д.

Згідно зі звітом, від 0,4% до 1,1% жителів Великобританії страждають гральною залежністю, а близько 4% громадян знаходяться в «зоні ризику». Особливо ця проблема поширена у чоловіків, адже лудоманів серед жіночої половини країни в п’ять разів менше.

«Наше дослідження вперше показує масштаби проблеми для британського суспільства. Це повинно стати тривожним сигналом для уряду. Необхідно вибрати правильну стратегію, щоб впоратися з цією проблемою», – заявив науковий співробітник інституту Крейг Торлі.

Комісія Великобританії з грального бізнесу підрахувала, що за період з березня 2015 по лютий 2016 року включно британські гемблери програли 14 мільярдів фунтів (близько 17,5 мільярдів доларів США) в інтернеті.

Британський регулятор азартних ігор (UKGC) з’ясував, що близько 450 тис. дітей (від 11 до 15 років) в Англії і Уельсі хоча б один раз в тиждень грають в азартні ігри. Регулятор побоюється, що в майбутньому 9 тис. підлітків можуть стати лудоманами.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?