Гендиректор Betfair Коркоран заробить мільйони на злитті біржі з Paddy Power

Рейтинг Букмекерів

Виконавчий директор біржі ставок Betfair Бреон Коркоран може збільшити свій дохід до 70-ти млн фунтів, а також отримати винагороду у розмірі 5,9 млн євро після злиття з букмекером Paddy Power, повідомляє The Sunday Times.

Коркоран працює в Betfair з 2012-го року

Коркоран працює в Betfair з 2012-го року

Наступного місяця акціонери двох гігантів британського букмекерського ринку проголосують за угоду. Очікується, що більшістю голосів злиття буде схвалено. Таким способом, виконавчий директор Betfair Бреон Коркоран, який раніше працював в структурі Paddy Power, підвищить своє фінансове становище до 70-ти млн євро за рахунок зростання вартості акцій компаній, які йому належать.

Після створення нового букмекера Paddy Power Betfair заробітна плата Конкорана зросте на 30%, а загальна сума бонусів 44-річного менеджера складе майже 6 млн євро щорічно.

Нещодавно топ-менеджер біржі ставок Betfair вже отримав як бонус 10 млн фунтів – так звану премію довгострокового стимулу.

Раніше ми повідомляли, що антимонопольна служба Великобританії відстежить злиття Paddy Power і Betfair.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?