Вадим Місюра (БК Parimatch): букмекерство має стати джерелом доходу українського бюджету

Тарас Гончар

Директор зі зв’язків з громадськістю букмекерської компанії Parimatch Вадим Місюра розповів про перспективи легалізації грального бізнесу на території України.

uae9daa793ced

Вадим Місюра (БК Parimatch): букмекерство має стати джерелом доходу українського бюджету

«Одним з джерел доходів державного бюджету може бути легалізація букмекерського бізнесу. З 2009 року цей бізнес під забороною. Однак в законі «Про заборону грального бізнесу в Україні» був чітко встановлений тримісячний термін, упродовж якого необхідно було внести зміни до законодавчих актів і легалізувати бізнес. Але ось уже минуло майже 10 років, а ігрова індустрія так і знаходиться в тіні», – цитує «Укрінформ» фахівця.

За словами Вадима Місюри, ​​у Верховній раді було зареєстровано понад 20 законопроектів, пов’язаних з легалізацією грального бізнесу. Деякі законопроекти були подані безпосередньо кабінетом міністрів, але з якихось причин процес легалізації завершити не вдалося.

«Віримо, що букмекерський бізнес буде легалізований, адже це невід’ємна складова європейського життя. В абсолютній більшості країн Європи цей бізнес легальний. Сподіваюся, що 2019 рік буде роком змін, і є всі шанси на позитивне вирішення питання вже в цьому році», – заявив пан Місюра.

Експерт оцінив щорічний дохід бюджету від грального бізнесу в 5 млрд гривень ($185,6 млн).

Нагадаємо, що Parimatch провів ребрендинг із залученням Конора Макгрегора, а маркетингове агентство Digital Choo представило платформу «Заряджені перемагати» для БК.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт