В Зімбабве відсторонили чиновника, якого підозрюють в організації «договірняків» футбольної збірної

Олександр Веселов

Скандальна новина прийшла із відомої африканської країни, назву якої ми нерідко використовуємо метафорично, Футбольна асоціація Зімбабве (ZIFA) відсторонила від роботи одного зі своїх чиновників через підозри, що він мав наміри вплинути на результати найближчих відбіркових матчів національної збірної до Кубка африканських націй 2017 року.

Едзаї Касінайо запідозрили у співпраці зі злочинним синдикатом

Едзаї Касінайо запідозрили у співпраці зі злочинним синдикатом

Член виконавчого комітету ZIFA Едзаї Касінайо відсторонений від своєї роботи, тому що його запідозрили у співпраці зі злочинним синдикатом з метою впливу на кваліфікаційні матчі проти команди Свазіленду (в період з 23 по 29 березня збірні проведуть два поєдинки у відбірковій групі L). До речі, після двох зіграних турів Свазіленд та Зімбабве очолюють свою групу, маючи по чотири очки (дві інші команди – Малаві та Гвінея). На Кубок африканських націй точно проб’ється збірна, що виграє групу, друге місце – в залежності від додаткових показників.

Президент ZIFA Філліп Чіангва заявив, що спершу проконсультується з представниками ФІФА та керівниками Африканської конфедерації футболу, а потім зможе дати детальні коментарі, – повідомляє сайт Sport 24.

Нагадаємо, що в історії футбольного господарства Зімбабве вже був один грандіозний скандал, пов’язаний з договірними матчами, коли біля ста футболістів та офіційних представників було дискваліфіковано через причетність до нечистих поєдинків збірної у період з 2007 по 2009 роки.

Зазначимо, що відсторонений чиновник Едзаї Касінайо, 1975-го року народження, колишній футболіст, котрий свого часу захищав кольори національної збірної Зімбабве. Левова частина клубної кар’єри гравця пройшла у сусідній Південно-Африканській Республіці.

Також пригадаємо, що в іншій африканській країні Гані, де приділяють значну увагу проблемі «договірняків», наприкінці минулого року два футбольні клуби було понижено у класі через участь у договірних матчах.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?