В’ячеслав Заховайло – найкращий прогнозист команди «РБ» у жовтні 2019 року

Тарас Гончар
За підсумками жовтня 2019 року, найуспішнішим прогнозистом в команді експертів «Рейтингу Букмекерів» став В’ячеслав Заховайло.
В’ячеслав Заховайло – найкращий прогнозист команди «РБ» у жовтні 2019 року

В’ячеслав Заховайло – найкращий прогнозист команди «РБ» у жовтні 2019 року

З першого по тридцять перше жовтня В’ячеслав Заховайло зробив 23 ставки, 11 з яких виявилися виграшними, а 12 – програшними. При цьому прибуток нашого експерта склав 37,1%, а чистий прибуток – 85 доларів США, виходячи з того, що кожна ставка оцінювалася в $10. Додамо, що середній коефіцієнт виграних ставок склав 2,87. Найкращий виграшний коефіцієнт – 4,21, отриманий завдяки експресу на 12-й тур профільного чемпіонату Чехії.

В’ячеслав Заховайло – відомий український футбольний агент, менеджер і функціонер. Вихованець київської футбольної школи СКА, грав у Першій і Другій лігах УРСР. Наразі має власну агентурну структуру. Його клієнтами є такі відомі футболісти, як Владислав Калітвінцев та Сергій Рибалка.

У березні 2017-го року відкрив блог з футбольними прогнозами на «Рейтингу Букмекерів». У своєму блозі про ставки на спорт В’ячеслав Заховайло дає прогнози на матчі найкращих європейських турнірів і чемпіонат Чехії.

Нагадаємо, що за підсумками березня 2019 року, В’ячеслав Заховайло вже ставав найуспішнішим прогнозистом в команді експертів «Рейтингу Букмекерів».

Бери участь у конкурсі «Фаворит тижня» на $1000 до матчів Ліги чемпіонів

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт