В’ячеслав Заховайло: «Лучано Луччі необхідно відправити в Італію на перекваліфікацію»

Алла Вишня
Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло в ексклюзивному коментарі bookmaker-ratings.com.ua розкритикував роботу українських арбітрів і голови Комітету арбітрів УАФ Лучано Луччі.

var«Мене надихає «професіоналізм» наших арбітрів. Судді – такі живучі створіння, що вони навіть VAR починають обманювати. Останній тренд такий, що рефері використовують систему відеоповторів, аби щось знайти, а не для того, щоб правильно розібратися в ситуації. Якщо суддя починає бігати до екрану – це перша ознака того, що він хоче щось знайти.

У матчі «Динамо» – «Колос» арбітр щоразу бігав до VAR, коли була можливість. Це говорить лише про одне – про безтолковість. Особливо це стосується того, хто сидів за системою і закликав головного суддю переглянути епізод. Це потрібно робити, коли в цьому є необхідність, а не за першої нагоди.

Я попросив свого товариша, який раніше був суддею високої кваліфікації, переглянути згаданий матч. Він був сильно здивований, як часто в Україні рефері бігають до екрану VAR, і запитав: «А що, так можна?».

Лучано Луччі (голова Комітету арбітрів УАФ, – прим. «РБ») необхідно відправити в Італію на перекваліфікацію. Його підопічні підривають авторитет системи VAR. Скільки наших арбітрів працювали на матчах єврокубків за останні роки? Це і є результат його роботи. Луччі не заслуговує отримувати гроші за кураторство суддів в Україні», – заявив В’ячеслав Заховайло.

УАФ підписала угоду з постачальником даних для БК FeedConstruct

Віктор Грачов: «В 2015-му і 2016-му динамівці перемагали тому, що «Шахтар» тільки адаптовувався до кочового життя через війну»

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт