В’ячеслав Заховайло – кращий прогнозист команди «РБ» у липні 2018 року

Тарас Гончар

За підсумками липня 2018 року, найуспішнішим прогнозистом в команді експертів «Рейтингу Букмекерів» став В’ячеслав Заховайло.

zahovailo

В’ячеслав Заховайло – кращий прогнозист команди «РБ» у липні 2018 року

З першого по тридцять перше липня В’ячеслав Заховайло зробив 19 ставок, десять з яких виявилися виграшними, а дев’ять – програшними. При цьому прибуток нашого експерта склав 32,0%, а чистий прибуток – 61 долар США, виходячи з того, що кожна ставка оцінювалася в $10. Додамо, що середній коефіцієнт виграних ставок склав 2.51. Кращий виграшний коефіцієнт – 3.78, отриманий завдяки прогнозу на чвертьфінал чемпіонату світу Бразилія – Бельгія.

В’ячеслав Заховайло – відомий український футбольний агент, менеджер і функціонер. Вихованець київської футбольної школи СКА, грав у Першій і Другій лігах УРСР. Наразі має власну агентурну структуру. Його клієнтами є такі відомі футболісти, як Владислав Калітвінцев та Сергій Рибалка.

У березні 2017-го року відкрив блог з футбольними прогнозами на «Рейтингу Букмекерів». У своєму блозі про ставки на спорт В’ячеслав Заховайло дає прогнози на матчі кращих європейських турнірів і чемпіонат Чехії.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?