В’ячеслав Грозний про «договірняки»: «Гравці «Говерли» нічого поганого не роблять, як можна таке навіть подумати?»

Олександр Веселов

Незважаючи на те, що за останній час відразу два поєдинки за участю «Говерли» викликали значні підозри громадськості з приводу чесної гри, головний тренер ужгородців В’ячеслав Грозний впевнений, що його підопічні нічого поганого не роблять, і при цьому тренер натякає на кримінальну відповідальність для тих, хто активно звертає увагу на подібні теми.

В’ячеслав Грозний повністю довіряє гравцям «Говерли»

В’ячеслав Грозний повністю довіряє гравцям «Говерли»

«Не потрібно суворо ставитися до гравців. Розумієте, вони грають, як вміють. На жаль, вони помиляються, і я лаю їх за це. Але вони нічого поганого не роблять. Як можна таке навіть подумати? Для мене це дуже дивно», – сказав В’ячеслав Грозний, котрий нещодавно особисто озвучив пропозицію, за якою футболісти «Говерли» та «Олімпіка» мали б пройти тест на детекторі брехні, аби довести свою непричетність до «договірняка».

«Якби хтось ніс відповідальність за свої слова, кримінальну відповідальність, тоді зовсім по-іншому говорили б. Думаю, що до цього дійде – аби люди безпідставно не звинувачували команду. Зауважте, які саме клуби звинувачують. Це «Говерла», «Волинь», «Чорноморець», «Металіст»…», – наводить слова Грозного сайт Football.ua.

Доречно відзначити, що сьогодні з’явилась інформація про те, що керівництво «Металіста» планує розпустити основний склад команди через підозри в участі у договірних матчах.

Раніше віце-президент «Говерли» Олександр Шуфрич говорив «Рейтингу Букмекерів», що проводить в клубі внутрішнє розслідування. А «чистотою» поєдинку «Чорноморець» – «Говерла» зацікавились навіть у ФФУ.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?