В УЄФА викликав підозри матч у чемпіонаті Сербії

Олександр Веселов

Поєдинок 26-го туру елітного дивізіону чемпіонату Сербії між «Спартаком» (Суботіца) і ОФК «Белград» (2:1), який було зіграно 12-го березня, викликав підозри з приводу чесної гри у відповідних органів УЄФА.

Останній матч ОФК «Белград» міг бути договірним

Останній матч ОФК «Белград» міг бути договірним

«Ми отримали від УЄФА повідомлення, що цей матч потрапив в число підозрілих. Відповідно до правил, ми за допомогою державних органів приймемо всі необхідні заходи і почнемо детальне розслідування обставин поєдинку», – наводить слова комісара з цілісності гри при федерації футболу Сербії Мілівоє Міркова сайт Чемпионат.com.

Зазначимо, що ОФК «Белград» (13 місце) та «Спартак» Суботіца (14) представляють групу аутсайдерів сербської Суперліги, в якій загалом приймають участь 16 клубів.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року УЄФА закликала запровадити кримінальну відповідальність для організаторів договірних поєдинків. Також ми інформували, що у найвищих лігах європейського футболу щорічно відбувається більше тисячі підозрілих матчів.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?