В УЄФА спростували підозри щодо договірного характеру матчу Гібралтар – Ліхтенштейн

Олександр Веселов

Футбольна асоціація Гібралтару (GFA), посилаючись на реакцію УЄФА, відреагувала на підозри громадськості з приводу того, що товариський поєдинок між національними збірними Гібралтару і Ліхтенштейну (0:0), який відбувався 23-го березня, був договірним.

Футбольні чиновники відреагували на хвилювання громадськості через гру Гібралтар - Ліхтенштейн

Футбольні чиновники відреагували на хвилювання громадськості через гру Гібралтар – Ліхтенштейн

Після матчу, котрий пройшов у Гібралтарі на «Вікторія Стедіум», спалахнули чутки про договірний характер зустрічі, серед основних аргументів називали три відмінені голи у виконанні гостей. Окрім того, йшлося про аномальний потік ставок, згадувалась сума у 421 тисячу фунтів, поставлену на гральній біржі Betfair.

Звинувачення лунали настільки голосно, що на них відреагували всі головні сторони. GFA, посилаючись на дані УЄФА, проінформувала, що навколо гри не було ідентифіковано підозрілої активності гемблінг-гравців.

«В УЄФА зазначили, що на високу беттинг активність у цьому поєдинку міг вплинути футбольний календар, адже в той вечір було зіграно мало поєдинків», – цитує заяву GFA сайт Gibraltar Chronicle.

Betfair також підтвердила цей висновок, констатувавши, що не має підозр через даний товариський матч.

Нещодавно ми повідомляли, що в УЄФА викликав підозри поєдинок, зіграний в чемпіонаті Сербії.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?