В Україні затвердили закон про боротьбу з корупцією в спорті

Олександр Веселов

Сьогодні, 3-го листопада, Верховна Рада підтримала проект Закону України «Про запобігання впливу на результати офіційних спортивних змагань корупційних правопорушень».

Верховна Рада підтримала закон, який має посприяти боротьбі з договірними матчами

Верховна Рада підтримала закон, який має посприяти боротьбі з договірними матчами

Даний законопроект, одним з авторів якого є президент Федерації футболу України Андрій Павелко, своїми голосами «за» підтримали 243 народних депутати.

Цей нормативно-правовий акт повинен стати базовим у боротьбі з договірними матчами у вітчизняному футболі.

Нагадаємо, що голосування по даному закону мали відбутися 8-го жовтня, але їх перенесли на листопад. Крім того, 7-го жовтня відбулось сигнальне голосування по цьому закону, та тоді він не отримав належної підтримки (180 голосів «за»).

За сьогоднішнім засіданням Верховної Ради стежив головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков, який також є членом комітету ФФУ з етики та чесної гри. З приводу затвердження закону, на своїй сторінці в Twitter, він написав таке:

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?