В Україні з’явилася Гральна Асоціація

Рейтинг Букмекерів

Нова неурядова організація називається Ukraine Gaming Association. Її засновником є британець Глін Томас, власник видавничого дому Ace Publishing Ltd.

 

 

Асоціація у своїй роботі буде враховувати інтереси і зарубіжних компаній

Асоціація у своїй роботі буде враховувати інтереси і зарубіжних компаній

Уперше ідея створення спільноти представників грального бізнесу публічно була висловлена паном Томасом під час галузевої конференції Game ON, що проходила в Києві в жовтні. Тоді Томас акцентував увагу на тому, що гральній спільноті України необхідна абсолютно нова структура, яка враховувала б інтереси і зарубіжних компаній, що розглядають ринок країни як перспективний на найближче майбутнє.

Досвід роботи Гліна Томаса в гральній індустрії складає понад 20 років. Він є співзасновником видавничого дому Ace Publishing Ltd, який серед іншого випускає галузеві журнали Casino Life і Bingo Life. У Києві Томас постійно живе вже вісім років.

На офіційній сторінці гральної асоціації України в Facebook зазначено, що членство в структурі передбачає не тільки отримання консультацій за новим законодавством, але і допомогу в його формуванні. Гральна асоціація має намір налагодити діалог з урядом країни для створення прозорого і надійного грального бізнесу, а також формування рівних конкурентних умов для всіх компаній-операторів.

Зазначимо, що в Україні вже існує декілька громадських організацій, покликаних захищати інтереси гемблінг-бізнесу: Київська спілка підприємців грального бізнесу (директор Юрій Кожема), Асоціація діячів грального бізнесу (директор Тамара Голубчик) і Всеукраїнський союз розвитку букмекерства (генеральний директор Ірина Сергієнко).

Пропонуємо ознайомитись з матеріалами конференції Game On.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?