В Уельсі заарештували 10 осіб за звинуваченням в організації договірного матчу

Рейтинг Букмекерів

Поліція Південного Уельсу заарештувала 10 осіб, обвинувачених в організації договірного матчу клубів «Ріл» і «Порт Талбот» в рамках валлійської Прем’єр-ліги, який відбувся 9 квітня 2016 року.

vkp-2

Розслідування справи триває

Як пише SBC News, сім чоловіків і три жінки перебувають під вартою, всі вони звинувачуються в змові з метою шахрайства.

Двоє з них, 23-річний чоловік і 28-річна жінка, проживають в Порт-Талботі, семеро заарештованих – з Суонсі і 28-річний чоловік з міста Ніт, зазначає BBC.

9 квітня ФК «Ріл» виграв у команди «Порт Талбот» з рахунком 5:0, причому на перемогу «Ріл» в першому таймі і за підсумками гри ставилися великі суми грошей з коефіцієнтом 9,0. При цьому ця перемога стала першим успіхом «Ріл» з кінця жовтня 2015 року.

Спочатку аналізом матчу зайнялася Комісія з азартних ігор на прохання Футбольної асоціації Уельсу (FAW). Потім поліція відкрила розслідування, отримавши необхідні відомості про характер ставок на дану гру.

«Ці арешти є результатом ретельного процесу збору доказів і тісної співпраці між FAW, поліції Південного Уельсу і Комісії з азартних ігор», – заявив генеральний директор Футбольної асоціації Уельсу Джонатан Форд.

Зазначимо, що відразу після того, як FAW відкрила розслідування матчу «Ріл» – «Порт Талбот», керівництво другого клубу провело зустріч з футболістами для обговорення претензій з боку Федерації.

На початку сезону футболісти, які виступають у валлійській Прем’єр-лізі, підписали декларацію, яка забороняє їм робити ставки на матчі.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?